4Point communication company

HAKKIMIZDA

 • 1

  Yurtdışı Taşıma Hizmetleri

  C-2 yetki belgesi çerçevesinde ve CMR sigortası kapsamında yasal
  gerekliliklerin yerine getirildiği 44 adet özmal ve çok sayıda
  sözleşmeli kiralık araç ile, başta Orta Doğu ve Orta Asya ülkeleri
  olmak üzere, Balkanlar ve Avrupa ülkelerine KOMPLE ve PARSİYEL
  Taşımacılık hizmeti
  - Uluslararası Deniz Taşımacılığı,
  Titizlikle seçilmiş kuvvetli acentalık ilişkilerimizle konteyner ve
  açık yük taşımacılığı
  - Uluslararası Havayolu Taşımacılığı
  Titizlikle seçilmiş kuvvetli acentalık ilişkilerimizle hava kargo
  taşımacılığı

 • 2

  Yurtiçi Taşıma Hizmetleri

  Gümrükleme, depo ve antrepo ,elleçleme hizmetleri

 

1991 Yılında kurulan şirketimiz, Mersin ofisinin açıldığı 1994 yılınndan itibaren belli başlı destinasyonlar için bölgenin iyi bilinen ve önde gelen uluslararası taşımacılık firmalarındandır.

Ulaştırma mevzuatının öngördüğü tüm gereklilikleri yerine getirmiş olan KELEŞ, C-2 ve K-1 yetki belgelerine sahip olup, UND ve RODER sektörel derneklerine de üyedir.

Taşımaları CMR sigortası kapsamında güvence altında olan firmamız, operasyonlarındaki titizliği ve dikkatle seçilmiş acentalık ilişkileri ile tüm sevkiyatlarda yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Geniş bir destinasyon yelpazesinde hizmet vermekle birlikte, özellikle Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerine uzun yıllardır yapılan taşımalar, güzergahı çok iyi bilen deneyimli sürücüleri, itibarlı acentaları ve aktarma sahası gibi yatırımları ile müşterilerin teveccühünü kazanmıştır.

Özmal araçlara sahip KELEŞ, ayrıca yine C-2 yetki belgesi kapsamında çok sayıda sözleşmeli kiralık araçlarıyla da hizmetine devam etmektedir.

Geniş bir destinasyona KOMPLE ve PARSİYEL taşımacılık hizmeti veren firmamız, deneyimli ve titiz insan kaynakları ile edindiği tecrübe ve kazandığı itibar ile tüm lojistik ihtiyaçlarınıza cevap verecek donanımlara sahiptir.

KELEŞ NAKLİYAT © 2012 |